For Sale, New building 2 rooms apartment 72m², Q.Qarayev m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 72m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 72m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 72m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 72m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 72m²,  Q.Qarayev m.
Category
apartment
Area
72m²
Have a license
Yes
Floor
7/14
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
TƏCİLİ İPOTEKAYA YARARLI:Bakıxanov qəsəbəsi,Bəşir Bünyadov Küçəsi,BAKİXANOV RESİDENSİN inşa etdiyi 14 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində,sahəsi 72 kv/m olan,2 otaqdan ibarət,gözəl zövqlə əsrarəngiz təmir olunmuş mənzil satılır.Bina çox əlverişli məkanda,iki Metro stansiya (KOROĞLU və QARA-QARAQYEV) arasında ,Fidan Şadlıq saraynın yaxınlığında, Razindən üzü Koroğlu istiqamətinə gedən yolda keyfiyətli tikilmiş binadı.Yaxınlığda bütün növ iaşə abyektləri və infrastruktura mövcuddur.Mənzil çox keyf...
Amenities
elevator
furniture
heating system
1Washroom
Nearby places
Q.Qarayev
60 No.
Herba medical, tibb mərkəzi
Ulduz, uşaq bağçası
33 №-li tam orta məktəb, Laçın təhsil şöbəsi
Bakıxanov Qəsəbəsi
About the Bakıxanov Rezidens 1
Bakıxanov qəsəbəsinin mərkəzində yerləşən 5 bloklu çoxmərtəbəli yaşayış kompleksidir. Burada nəzərdə tutulmuş daimi su, qaz, elektrik enerjisi təchizatı, avtomobillər üçün yeraltı qaraj, uşaqların və böyüklərin istirahəti üçün düşünülmüş həyət, binanın birinci mərtəbəsində və yaxınlıqda yerləşən ticarət və iaşə obyektləri, binanın və həyətin daimi təmizliyi və mühafizə olunması – təklif etdiyimiz yaşayış komplekslərinin fərqləndirici cəhətləridir.
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 700 - 850 AZN
127,647 USD
1,765 USD/m²