For Sale, New building 3 rooms apartment 115m², 8 Noyabr m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  8 Noyabr m.
Category
apartment
Area
115m²
Have a license
No
Floor
9/12
Rooms
3
Renovated
No
About posting
📍 Tibb Universiteti – Azadlıq prospekti yaxınlığı 🏢 “London Evləri” – Marin Group premium yaşayış kompleksi 🔑 3 otaqlı mənzil (podmayak satışda) 🔹 Mərtəbə: 12/9 🔹 Sahə: 115 m² 🔹 Status: Podmayak (poliskvaznoy) 🔹 Sənəd: Müqavilə 🔹 Kommunikasiya: Qaz var ________________________________________ ✨ Üstünlüklər: • 🏗 Premium yaşayış kompleksi • 📍 Mərkəzi lokasiya – Tibb Universitetinə yaxın • 🚇 Azadlıq prospekti infrastrukturu • 🏡 Geniş və ideal planlama (3 otaq) • 💎 Yatırım və yaşayı...
Amenities
1Washroom
Nearby places
8 Noyabr
No.
LM, klinika
Yeni nəfəs akademiyası, uşaq inkişaf mərkəzi
Heydər Əliyev adına müasir təhsil kompleksi
Azərbaycan tibb universiteti, Laboratoriya
Azadlıq pr
223,235 USD
1,941 USD/m²