For Sale, Old building 3 rooms apartment 70m², Elmlər m.

For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
Category
apartment
Area
70m²
Have a license
Yes
Floor
5/5
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Elimler Akademiyasi Ve İnşatcilar metrosuna yaxin Musabekov parkinin yaxinliğinda Köhne tikili binada 3otaqli menzil satilir 5/5mertebesi Kupca var Otaqlar ayri ayrıdır Künc deyil Ofis haqqi 1faiz
Amenities
heating system
furniture
washing machine
1Washroom
Nearby places
Elmlər
10, 14, 18 No.
Family Dental Clinic by Dr.Aliyev's
Tumurcuq, Yasamal filialı
21 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti
Mireli Seyidov küc
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 700 - 950 AZN
101,176 USD
1,441 USD/m²