For Sale, Old building 3 rooms apartment 70m², Elmlər m.

For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 70m²,  Elmlər m.
Category
apartment
Area
70m²
Have a license
Yes
Floor
4/5
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
3 ot.5/4 mər.70 kv. Yasamal r. Z.Xəlil küç. 53 nömrəli mətəbin yani və Elimlər Akademiyasi metrosuna 3 dəq. məsafədə. Mənzil təmirdən yeni cixib və yaşayiş olmayib. İstilik sistemi Kombidir və dehliz ,sanitar qovşaq, metbəx isti pol ilə techiz olunub. Qeydiyyatda hec kim yoxdur. 246 000 azn.
Amenities
parking
heating system
security
2Washroom
Nearby places
Elmlər
10, 14, 18 No.
Age revolution, estetik mərkəz
Göyərçin, uşaq bağçası
53 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti
Yasamal r.Zahid Xalil kuc.2.
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 700 - 950 AZN
144,706 USD
2,059 USD/m²