For Sale, New building 2 rooms apartment 90m², Lökbatan q.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  Lökbatan q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  Lökbatan q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  Lökbatan q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  Lökbatan q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  Lökbatan q.
Category
apartment
Area
90m²
Have a license
Yes
Floor
2/9
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
Mənzil Qaradağ r, Lökbatan qəsəbəsində olan 19 Saylı poliknikanın və Heydər Əliyev Parkının yaxınlığında yerləşir. 9\2-si radnoy 2 otaq yaxşı təmirli və qismən əşyalı, sənəd kupça Real müştərilə qiymətdə razılaşma olacaq Ofis haqqı 1%
Amenities
elevator
furniture
parking
heating system
washing machine
security
2Washroom
Nearby places
111 No.
№18 saylı uşaq bağçası
Neftçi Qurban adına 288 №-li tam orta məktəb
ş.orucov küç
82,353 USD
912 USD/m²