For Sale, New building 2 rooms apartment 55m², Bayıl q.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 55m²,  Bayıl q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 55m²,  Bayıl q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 55m²,  Bayıl q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 55m²,  Bayıl q.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 55m²,  Bayıl q.
Category
apartment
Area
55m²
Have a license
Yes
Floor
1/5
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
QEYD: BAYIL QƏSƏBƏSİNDƏN MƏNZİL ALMAĞI DÜŞÜNÜRSÜZSƏ BU VƏ YA DİGƏR EVLƏR HAQDA MƏLUMAT ALMAQ ÜÇÜN ZƏNG EDİN. --------------------------------------------------------------------------------- 🏡 Satılır – YENİ ŞƏHƏR YAŞAYIŞ Kompleksində mənzil satılır! SU İDMAN SARAYI İLƏ ÜZBƏÜZ KOMPLEKSDİR. 📍 Ünvan: SƏBAİL r. BAYIL qəsəbəsi, Ulubəy y/k 🏢 Mərtəbə: 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi 📐 Sahə: 55 kv.m 🛏 Otaq sayı: 2 otaqlı 🌊 Üstünlüklər: +SƏNƏDİ ÇIXARIŞDIR (KUPÇA) +ƏRAZİNİN ƏN SAKİT, ƏN PREST...
Amenities
furniture
parking
heating system
washing machine
cooling system
security
1Washroom
Nearby places
Sədərək mall - Hövsan qəsəbəsi, 5, 6, 53, 88, 120, 125, 127, 149, 205 No.
Smile savers, stomatoloji klinika
Ay cücələrim, uşaq bağçası
163 №-li tam orta məktəb
Dənizkənarı küçə
About the UluBəy MTK
Ekoloji baxımnan əlverişli ərazidə, keyfiyyətli inşa olunmuş 5 mərtəbəli yeni tikilmiş bina. Binanın yanından şəhərin istənilən nöqtəsinə avtobus çalışır.
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1050 - 1500 AZN
89,412 USD
1,618 USD/m²