For Sale, New building 2 rooms apartment 78m², N.Nərimanov m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 78m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 78m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 78m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 78m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 78m²,  N.Nərimanov m.
Category
apartment
Area
78m²
Have a license
No
Floor
14/16
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
Şərq bazarının yaxınlığında müasir sitildə inşa edilmiş Trumf pallasda14 cü mərtəbədə 77 .8 kv sahəsi olan 2 otağa düzəlmə təmirli mənzil satılır. Bina əlverişli ərazidə yerləşir. Ətraflı məlumat ücün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı1%
Amenities
elevator
parking
heating system
security
1Washroom
Nearby places
N.Nərimanov
17 No.
Mehdi, reabilitasiya mərkəzi
304 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
212 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Qarabağ kücəsi 45
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 900 - 1200 AZN
150,000 USD
1,912 USD/m²