For Sale, Old building 3 rooms apartment 60m², Əhmədli m.

For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
Category
apartment
Area
60m²
Have a license
Yes
Floor
5/5
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Xətai rayonu, Əhmədli metrosuna piyada 10-15 dəqiqəlik məsafədə, 171 saylı orta məktəbin yaxınlığında Leninqrad layihəli binanın sonuncu mərtəbəsində 3 otaqlı (2-dən 3ə düzəlmə) mənzil satılır. Mənzil orta təmirlidir və təmirdən sonra yaşayış olmamışdır. Mənzilin istiliyi mərkəzidir və su,işıq,qaz təminatı daimidir. Mənzilin sənədi KUPÇADIR (ÇIXARIŞ) və İPOTEKAYA yararlıdır. Əlavə suallar olarsa zəng edə yaxud whatsappa yaza bilərsiniz. Xidmət haqqı 1 %-dir!!!
Amenities
1Washroom
Nearby places
Əhmədli
36, 81 No.
Solver, təhsil və psixologiya mərkəzi
İndigo, uşaq bağçası
171 saylı tam orta məktəb
Neapol küçəsi
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 550 - 700 AZN
85,294 USD
1,412 USD/m²