For Sale, New building 2 rooms apartment 67m², İnşaatçılar m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 67m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 67m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 67m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 67m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 67m²,  İnşaatçılar m.
Category
apartment
Area
67m²
Have a license
Yes
Floor
15/20
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
🏡 PREMIUM TƏKLİF – YENİ YASAMALDA ƏLA MƏNZİL SATIŞDA! 📍 Yeni Yasamal, Əsəd Əhmədov küçəsi 📌 Albalı uşaq bağçasının yanında, Akkord yaşayış kompleksi 🏢 20 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsi 📐 Ümumi sahə: 67 m² 🛋 Orta təmirli – rahat yaşayış üçün ideal seçim ✨ Mənzil işıqlı və funksional planlanmaya malikdir ✨ Sakit və inkişaf etmiş ərazidə yerləşir ✨ Ətrafında məktəb, bağça, market və digər bütün iaşə obyektləri mövcuddur ✨ Ailə üçün əlverişli və komfortlu mühit 🚗 Nəqliyyat baxımından ç...
cooling system
1Washroom
Nearby places
İnşaatçılar
Dəniz Dental, stomatoloji klinika
Albalı, uşaq bağçası
308 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti, Musiqi sənəti fakültəsi
Esed Ehmedov
About the Sever Akkord Yasamal
Layihələndirmə: Akkord Memarlıq və Dizayn mərkəzi Elit və müasir yaşayış binası orijinal planlaşdırma, maraqlı holl dizaynı, gözəl fasadı ilə seçilir. Sutkaboyu mühafizə olunan bina yeraltı dayanacağa, daimi havalandırma sisteminə malikdir. Burada maksimum rahat yaşamaq üçün mümkün olan hər şey – açıq eyvanlı mənzillər, paytaxta gözəl mənzərə, kondisioner sistemi, səssiz liftlər, müasir telekommunikasiya sistemləri və s. nəzərə alınıb.
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 650 - 950 AZN
91,176 USD
1,353 USD/m²