For Sale, Old building 2 rooms apartment 65m², Elmlər m.

For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 65m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 65m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 65m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 65m²,  Elmlər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 65m²,  Elmlər m.
Category
apartment
Area
65m²
Have a license
Yes
Floor
4/5
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
🏡 Elmlər metorsu yaxınlığında satış üçün mənzil Hüseyn Cavid parkı, Azərbaycan Texniki Universiteti, Elmlər Akademiyası metrosuna yaxın əlverişli məsafədə yerləşən bu mənzil satışa təqdim olunur. Ərazi çox rahatdır, yaxınlıqda 20 və 225 nömrəli məktəblər, bağçalar, marketlər və universitetlər mövcuddur. Minsk lahiyə mənzil yaşayış üçün bütün zəruri kommunallarla təmin olunub. İstilik mərkəzi isitmə sistemi Mənzil həm şəxsi yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Hal-hazırda təxminən...
Amenities
heating system
1Washroom
Nearby places
Elmlər
3, 6, 10, 18, 39, 53, 77 No.
Sağlamdiş, stomatoloji mərkəz
21 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
Telman Abbasov adına 225 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan texniki universiteti, Elektrotexnika və energetika fakültəsi
Ələsgər Ələkbərov küç.,
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 600 - 750 AZN
101,765 USD
1,559 USD/m²