For Sale, Old building 2 rooms apartment 50m², Əmircan q.

For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Əmircan q.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Əmircan q.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Əmircan q.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Əmircan q.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Əmircan q.
Category
apartment
Area
50m²
Have a license
Yes
Floor
5/5
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
Satılır 2 otaqlı mənzil. (Mətbəx ilə zalın arası açılıb) Mənzil 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir. Yeni təmirlidir və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Balkon mövcuddur. Bina yolun tam kənarında, Azərsun Arena yaxınlığında yerləşir. 𝐌ə𝐧𝐳𝐢𝐥 əş𝐲𝐚𝐥ı 𝐬𝐚𝐭ı𝐥ı𝐫. TV istisna olmaqla bütün mebel və elektronika qalacaq. Mətbəx mebeli, soyuducu, paltaryuyan, kondisioner, zal mebeli, yataq mebeli və digər əşyalar daxildir. Yalnız şəxsi əşyalar götürüləcək. Mənzildə kupça var. ...
Amenities
cooling system
heating system
washing machine
furniture
1Washroom
Nearby places
113, 213 No.
Ailə Həkimi, klinika
Uşaq bağçası, ray. Suraxanı
A. Səfərov adına 114 saylı tam orta məktəb
Bakı, Suraxanı ray, Əmircan qəs, Azərsun Arena üzbə üz
70,588 USD
1,412 USD/m²