For Sale, New building 3 rooms apartment 104m², N.Nərimanov m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 104m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 104m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 104m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 104m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 104m²,  N.Nərimanov m.
Category
apartment
Area
104m²
Have a license
No
Floor
10/11
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
✨ NƏRİMANOVDA, ŞƏRQ BAZARI YAXINLIĞINDA – ZÖVQLƏ TƏMİR OLUNMUŞ 3 OTAQLI MƏNZİL! Təbriz küçəsində, Şərq Bazarının tam yaxınlığında yerləşən elit binada ideal təmirli mənzil satışa çıxarıldı! Mənzil haqqında əsas məlumatlar: ✅ Sahə: 114 kv/m ✅ Otaq sayı: 3 otaq ✅ Mərtəbə: 11/10-cu mərtəbəsi ✅ Təmir: Əla təmirli (Keyfiyyətli tikinti materiallarından istifadə olunub) ✅ İstilik sistemi: Kombi ✅ Sənəd: Müqavilə Üstünlükləri: 🔹 Qaz, su və işıq təminatı daimidir. 🔹 Mənzil şəxsi istifadə üçün çox zövql...
Amenities
1Washroom
Nearby places
N.Nərimanov
17, 24, 211 No.
Lor hospital, tibb mərkəzi
305 saylı uşaq bağçası
45 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Şərq Bazarının yaxınlığı
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1050 - 1450 AZN
229,412 USD
2,206 USD/m²