For Sale, Old building 2 rooms apartment 50m², Neftçilər m.

For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Neftçilər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Neftçilər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Neftçilər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Neftçilər m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  Neftçilər m.
Category
apartment
Area
50m²
Have a license
Yes
Floor
5/5
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
🔥 Əşyalı Formada Not : Əşyalı Satılır. 🏢 Köhnə Tikili Mənzil. 📍 Ünvan: Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Neftçilər. m Nəsimi Küçəsi Praqanın Yanı 🔹 Mənzilin üstünlükləri: • 5\5 mertebe Xurşovka Layihəli • 2 otaq . • 50 kvadrat . • Daimi qaz, su və işıq • İstilik Sistemi Mərkəzidir . Hamam Aristonla İşləyir. Orta Blokdur. • Mənzil həm yaşayış, həm də icarəyə vermək üçün idealdır. Çıxarışı (kupçası var ) 📲 Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz . 📑 Xidmət haqqı ümumi q...
Amenities
heating system
1Washroom
Nearby places
Neftçilər
1, 7A, 11, 12, 15, 36, 44, 54, 62, 70, 78, 166, 214 No.
Ali Dent, stomatoloji klinika
103 saylı uşaq bağçası
229 №-li tam orta məktəb
Xəzər universiteti
Nəsimi Küçəsi
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 500 - 600 AZN
88,235 USD
1,765 USD/m²