For Sale, New building 2 rooms apartment 58m², Səbail r.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 58m²,  Səbail r.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 58m²,  Səbail r.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 58m²,  Səbail r.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 58m²,  Səbail r.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 58m²,  Səbail r.
Category
apartment
Area
58m²
Have a license
Yes
Floor
4/5
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
EKSKLÜZİV SATIŞ ELANI 🔥 📍 Ünvan: Şıxov qəsəbəsi, Sea Life Residence 🏢 Kompleks: Premium yaşayış kompleksi 🏬 Mərtəbə: 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi 🏠 Mənzil haqqında: • 2 otaq • 58 kvadrat metr • Müasir və rahat planlama • Yaşayış üçün tam əlverişli • Qaz, su, işıq daimidir 💰 Qiymət: 230,000 AZN 📌 Əlavə məlumat: • Prestijli və sakit ərazi • Dənizə yaxın yerləşmə • Yüksək səviyyəli yaşayış kompleksi • İnfrastruktur baxımından əlverişli mövqe 📞 Xidmət haqqı: 2% Ətraflı məlumat və...
drying machine
1Washroom
Nearby places
Smile savers, stomatoloji klinika
Turac, uşaq bağçası
51 №-li tam orta məktəb
Bakı ali neft məktəbi
Səlyan Şosesi
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 950 - 1400 AZN
135,294 USD
2,324 USD/m²