For Sale, New building 4 rooms apartment 168m², Q.Qarayev m.

For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 168m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 168m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 168m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 168m²,  Q.Qarayev m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 168m²,  Q.Qarayev m.
Category
apartment
Area
168m²
Have a license
No
Floor
13/17
Rooms
4
Renovated
Yes
About posting
📍 Nizami rayonu, Qara Qarayev metrosunun yaxınlığı, Nizami Rayon Komisarlığının yanında yerləşən premium yaşayış kompleksində 🏢 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 13-cü mərtəbəsi ✨ Mənzil haqqında: Qanuni 4 otaq Sahə: 168 kv.m 2 mənzilin birləşməsidir Əla təmir, yüksək keyfiyyətli materiallar Peşəkar interyer dizayner tərəfindən hazırlanıb Döşəmə: parket İsti pol sistemi mövcuddur İstilik sistemi: kombi 2 sanitar qovşaq Skvaznoy (yelçəkən) – həm gün düşən, həm havalanan 🔌 Qaz, su, işıq daimidir...
Amenities
elevator
parking
furniture
heating system
2Washroom
Nearby places
Q.Qarayev
Е1, 1, 7A, 11, 12, 15, 36, 44, 54, 62, 70, 78, 106, 166, 214 No.
VİP Dental Klinika, stomatoloji klinika
Bambi, uşaq bağçası
Rauf Hacıyev adına 15 №-li 11 illik musiqi məktəbi
Xəzər universiteti
Əliaga Kürçayli
247,059 USD
1,471 USD/m²