For Sale, Old building 2 rooms apartment 50m², İçәrişәhәr m.

For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  İçәrişәhәr m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  İçәrişәhәr m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  İçәrişәhәr m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  İçәrişәhәr m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 50m²,  İçәrişәhәr m.
Category
apartment
Area
50m²
Have a license
Yes
Floor
4/6
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
Statistika Komitəsinə yaxin məsafədə yerləşən , Stalinka 6 mərtəbəli binanin 4-cü mərtəbəsində tam təmirli əşyali mənzil satilir. Mənzilin qazi ,suyü ,işiqi daimidir. + Kupca.Binanin Lifti var.
Amenities
elevator
parking
security
1Washroom
Nearby places
İçәrişәhәr
6, 17, 31, 37, 77 No.
32 mirvari, stomatoloji klinika
Çeburaşka kub, tədris mərkəzi
173 №li tam orta məktəb
Bakı İslam Universiteti, Qafqaz Müsəlmanları İdarəsi
İnşaacilar pr.
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 750 - 1200 AZN
126,471 USD
2,529 USD/m²