For Sale, New building 3 rooms apartment 98m², Koroğlu m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 98m²,  Koroğlu m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 98m²,  Koroğlu m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 98m²,  Koroğlu m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 98m²,  Koroğlu m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 98m²,  Koroğlu m.
Category
apartment
Area
98m²
Have a license
No
Floor
7/16
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Nərimanov rayonu,Koroğlu metrosu,Atletlər şəhərciyinin yanında Lake City yaşayış kompleksində 3 otaqlı (studio) tam təmirli əşyalı,şəhər mənzərəli mənzil satılır.Binanın möhtəşəm həyəti,geniş yeraltı parkingi,24 saat mühafizə və kamera nəzarəti,KONE liftləri var.Alıcı üçün xidmət haqqı 1% təşkil edir.
cooling system
1Washroom
Nearby places
Koroğlu
Q1, 7B, 15, 24, 62, 70, 71, 93, 139, 148, 162, 166, 171, 173A, 173B, 189, 204, 217 No.
Ziberlin
Cozynest, uşaq bağçası
Oxbridge akademy, özəl məktəb
Azərbaycan metrologiya institutu
Ziya Bünyadov küc
188,235 USD
1,912 USD/m²