For Sale, New building 3 rooms apartment 75m², N.Nərimanov m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  N.Nərimanov m.
Category
apartment
Area
75m²
Have a license
Yes
Floor
7/19
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
🚨Təcili yeni tikili mənzil satılır! 🌆 Nərimanov — “Kosmos” Yaşayış Kompleksi 📐 75 m², 3 otaqlı 📄 Çıxarış (kupça) var 📌 Elan ev sahibidi tərəfindən yerləşdirilib 📌Nərimanovun ən tələb olunan ərazisində, rahat, işıqlı və tam təmirli mənzil satışdadır. Kompleksin təhlükəsizliyi, nəqliyyat əlçatanlığı və səliqəli həyəti yaşayışı komfortlu və dəyərli edir. 📌 Mənzil tam əşyalı, tam təmirli və yaşayışa tam hazırdır. Şəhər mənzərəsi, keyfiyyətli materiallar və funksional planlaşdırma ilə rahatlı...
Amenities
elevator
furniture
heating system
parking
security
cooling system
2Washroom
Nearby places
N.Nərimanov
17, 24, 211 No.
Lor hospital, tibb mərkəzi
305 saylı uşaq bağçası
45 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Əliyar Əliyev küçəsi,
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1050 - 1450 AZN
128,235 USD
1,706 USD/m²