For Sale, New building 4 rooms apartment 206m², C.Cabbarlı m.

For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 206m²,  C.Cabbarlı m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 206m²,  C.Cabbarlı m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 206m²,  C.Cabbarlı m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 206m²,  C.Cabbarlı m.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 206m²,  C.Cabbarlı m.
Category
apartment
Area
206m²
Have a license
No
Floor
12/18
Rooms
4
Renovated
No
About posting
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 206 m², 28 May m. mayak ,satılan mənzillər. Bu kompleksdə satışda mənzil yoxdur. Ən super layihə olan 206 kvadratmetrlik 4 otaqlı mənzil təklif olunur. 12-ci mərtəbə. Denize baxiş var .Kvadrat metrin qiyməti 3200 manatdır. AZADLIQ PALASI. Amerika səfirliyinin altında, 28 May metro stansiyasının yaxınlığında.🏚️🏚️🏚️ otağı Sanuzel 2 vanna otağı Yaşayış sahəsi 206 m2 mətbəx sahəsi 20 m2 Tavanın hündürlüyü 3.5 m Əlavə Balkon ve Onun Ətrafi variantlar var . NEO EVRO...
Amenities
elevator
security
parking
2Washroom
Nearby places
C.Cabbarlı
61 No.
ST Estetik, kosmetoloji mərkəz
111 saylı uşaq bağçası
23 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan dövlət neft və sənaye universiteti
Azadlig prospekti 5 A
387,765 USD
1,882 USD/m²