For Sale, commercial property 200m², Saray q.

For Sale,    
      commercial property 200m²,  Saray q.
For Sale,    
      commercial property 200m²,  Saray q.
For Sale,    
      commercial property 200m²,  Saray q.
For Sale,    
      commercial property 200m²,  Saray q.
For Sale,    
      commercial property 200m²,  Saray q.
Category
commercial property
Area
200m²
Have a license
No
Renovated
Yes
About posting
Diqqət Abşeron Rayonu Saray qəsəbəsində 3 bokslu obyekt satılır Çox təcili Əlimyandı satılır , Sənəd Mülki davernus , Su ada keçir! 4 sotun içinədir. 1 (Moyka aparatları ilə birlikdə həmçinin sanuzeli ) mövcuddur! 2 (Yağ dəişmə Boksu və ya elektrik kimi slesar kimi isdifadə oluna bilər) çünki yaması var! 3 (Kafe rostoran kimi fəaliyyət göstərir qutab falanda satılır həmçinin kiçik baket )etmək qədər genişliyə malikdir! 4 Həyətində buna məxsus 2 sot yer var maşın qurulamaq və ya m aşın saxlamaq ü...
Nearby places
503 No.
Saray qesebesinde
47,059 USD
235 USD/m²