For Sale, New building 3 rooms apartment 100m², Nardaran q.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Nardaran q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Nardaran q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Nardaran q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Nardaran q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Nardaran q.
Category
apartment
Area
100m²
Have a license
No
Floor
3/7
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
🔥 Sea Breeze-də yaşayış yox, həyat tərzi alın! 📍 Nardaran qəsəbəsində, Sea Breeze Resort-un ən prestijli layihələrindən biri olan Park Residence 2-də yerləşən bu möhtəşəm 3 otaqlı mənzil satışdadır! ✨ Mənzilin ən böyük üstünlüyü — təmirdən sonra yaşayış olmayıb! Yəni sizi tam yeni, ideal vəziyyətdə premium bir ev gözləyir. 🏡 100 m² geniş və rahat planlama 🛏 3 otaq 🏢 3/7 mərtəbə 🎨 Zövqlü və bahalı materiallarla dizayner təmiri ☀ İşıqlı və geniş otaqlar 🌴 Sea Breeze-in premium infrastruk...
drying machine
1Washroom
Nearby places
171 No.
Sea Breeze, Park Residence 2
235,294 USD
2,353 USD/m²