For Sale, New building 3 rooms apartment 85m², N.Nərimanov m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 85m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 85m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 85m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 85m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 85m²,  N.Nərimanov m.
Category
apartment
Area
85m²
Have a license
Yes
Floor
18/18
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Salam hər vaxtınız xeyir, ev özümə məxsusdu, əla təmirli kupçalıdır tam 3 otaqdır, mansard tipli mənzildir, lift 17 yə gəlir, tam sahəsi 120kv dır balkonnan, şəhərə əla mənzərəsi var, Nərimanov metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədədir ayağnan, daha ətraflı məlumat üçün zəng edib sualınızı verə bilərsiniz.
Amenities
1Washroom
Nearby places
N.Nərimanov
M8, 2, 4, 26, 38, 67 No.
Life dental, stomatoloji mərkəz
37 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
82 №-li tam orta məktəb
Bakı Avrasiya Universiteti
Faiq Yusifov 1950
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1150 - 1550 AZN
152,941 USD
1,794 USD/m²