For Sale, Old building 3 rooms apartment 80m², N.Nərimanov m.

For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  N.Nərimanov m.
Category
apartment
Area
80m²
Have a license
Yes
Floor
6/9
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Qanuni 3 otaqlı mənzil Həsənoğlu və Təbriz küçələrinin kəsişməsində, metroya piyada 1 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Kiyev layihəli mənzildir, orta blokdadır və yelçəkəndir. Bina Unibankın və Access bankın binası kimi tanılır. Heydər Əliyev mərkəzinə və Bakı konqres mərkəzinə eyvandan bir başa panoraması mövcuddur. Ərazisinə görə Nərimanovun ən prestijli yeri sayılır. İpotekaya yararlıdır. Ətrafda yaşayış üçün bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Geniş parkingi ilə seçilir. Həyətində yaşıllığı və isti...
Amenities
furniture
heating system
parking
washing machine
cooling system
1Washroom
Nearby places
N.Nərimanov
M8, 5, 11, 27 No.
OtoMED, eşitmə mərkəzi
259 saylı uşaq bağçası
193 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan dövlət pedaqoji universiteti, Məktəbəqədər təhsil fakültəsi
Nəriman Nərimanov
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 700 - 900 AZN
164,706 USD
2,059 USD/m²