For Sale, New building 2 rooms apartment 93m², N.Nərimanov m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 93m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 93m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 93m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 93m²,  N.Nərimanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 93m²,  N.Nərimanov m.
Category
apartment
Area
93m²
Have a license
Yes
Floor
2/16
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
TƏCİLİ...!!! KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI...!! 28-May və Gənçlik metrosuna piyada məsafədə..!! Qanuni 2-otaq Təmirli və Əşyalı mənzil satışa təqdim olunur..!!! Binada Qaz+su+işiq daimdir..!!! Binanın geniş həyəti yeraltı qarajı səssiz sürətli liftləri və 7/24 mühafizəsi mövcudur...!!! Real alıclar ətaflı məlumat üçün zənglə əlaqə saxlaya bilər...!! ŞİRKƏTİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR..!!!
Amenities
1Washroom
Nearby places
N.Nərimanov
17, 24, 211 No.
Lor hospital, tibb mərkəzi
305 saylı uşaq bağçası
45 №-li tam orta məktəb
Qərbi Kaspi Universiteti
Təbriz küçəsi.
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 900 - 1250 AZN
164,706 USD
1,765 USD/m²