For Sale, New building 3 rooms apartment 125m², 8 Noyabr m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 125m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 125m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 125m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 125m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 125m²,  8 Noyabr m.
Category
apartment
Area
125m²
Have a license
Yes
Floor
20/23
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
📄 Kupçalı | İpotekaya yararlı 🏢 Tibb Universiteti ərazisi | Qanuni 3 otaq 📍 Lokasiya: Azərbaycan Tibb Universiteti yaxınlığı 🏗️ Mərtəbə: 20 / 23 📐 Sahə: 125 kv.m 🛏️ Otaq sayı: Qanuni 3 otaq 🔧 Yaxşı təmirli mənzil ✨ Üstünlüklər: * Şəhərin prestijli və tələb yüksək olan ərazisi * Geniş və rahat planlaşdırma * Yüksək mərtəbə və işıqlı mənzil * İnfrastruktur baxımından çox əlverişli yer * Yaşayış və investisiya üçün ideal seçim 💰 Qiymət: 350.000 AZN 🤝 Real alıcıya endirim olacaq
drying machine
1Washroom
Nearby places
8 Noyabr
3, 33, 88A No.
Princess, estetik mərkəz
76 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
258 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan dövlət pedaqoji universiteti
Sabit Rəhman küç.
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1150 - 1500 AZN
205,882 USD
1,647 USD/m²