For Sale, 6 rooms 2 plot house 180m², Masazır q.

For Sale,  6 rooms 2 plot 
      house 180m²,  Masazır q.
For Sale,  6 rooms 2 plot 
      house 180m²,  Masazır q.
For Sale,  6 rooms 2 plot 
      house 180m²,  Masazır q.
For Sale,  6 rooms 2 plot 
      house 180m²,  Masazır q.
For Sale,  6 rooms 2 plot 
      house 180m²,  Masazır q.
Category
house
Area
180m²
Land area
2 plot
Have a license
Yes
Floor
2
Rooms
6
Renovated
Yes
About posting
✅TƏCİLİ BUGÜNƏ SATILMALIDIR❗️ Ünvan:Masazır qəsəbəsi(Marşrut evin tam yaxınlığından keçir 3dəqiqəlik məsafə) Ev tam olaraq mərkəzi yolun üzərindədir. Sənəd kupça,ev ümumilikdə 6 otaq(ikinci mərtəbədə 4 otaq birinci mərtəbədə 2 otaq)1 mətbəx 2 samuzeldən ibarətdir.Mərtəbələr arası monolit betondur,tikintinin sonunda kəməri var.Qiymət 124999 AZN.İlkin 70% ödəməklə kreditlədə əldə etmək olar☺️Ən əsası şəxsi tikilidir.
Amenities
parking
security
heating system
2Washroom
Nearby places
142 No.
Masazır qəsəbəsi
73,529 USD