For Sale, New building 2 rooms apartment 90m², H.Aslanov m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  H.Aslanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  H.Aslanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  H.Aslanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  H.Aslanov m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  H.Aslanov m.
Category
apartment
Area
90m²
Have a license
Yes
Floor
12/13
Rooms
2
Renovated
No
About posting
Həzi Aslanov metrosuna yaxın, (269 saylı məktəbin arxasında) qazı, işığı, suyu daimi olan 2 otaqlı mənzil podmayak qiymətinə TƏCİLİ SATILIR. Kupçası var. İpotekaya yararlıdır. Əşyalar içində qalacaq. Üst mərtəbədə yaşayış var. Real müştərilərə endirim olunacaq. Ciddi alıcılar narahat etsin!
parking
2Washroom
Nearby places
H.Aslanov
7A, 21, 44, 60, 132, 183 No.
Dent Expert
Mələyim, uşaq bağçası
269 №-li tam orta məktəb
İlqar Zülfüqarov küçəsi 4765
111,765 USD
1,235 USD/m²