For Sale, New building 3 rooms apartment 115m², M.Əcəmi m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 115m²,  M.Əcəmi m.
Category
apartment
Area
115m²
Have a license
Yes
Floor
6/17
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Qanuni 3 otaqlı Mənzil !!! Əcəmi Mst piyada 5 dəqiqə məsafədə bütün otaqların, mətbəxin pəncərələri var Mənzilin geniş işıqlı otaqları, 2 girişli eyvanı, tam təchizatlı sanitar qovşağı, kondisioner, kombi istilik sistemi, mühafizəli həyəti, sürətli liftləri, yeraltı qarajı, həyətində marketi mövcuddur. Ətrafında orta məktəb, bağça və s. var. 1% xidmət haqqıdı
drying machine
1Washroom
Nearby places
M.Əcəmi
52, 79, 85, 92, 119, 135, 156, 165, 170, 205, 525 No.
Stomatoloji mərkəz
132 saylı uşaq bağçası
266 saylı tam orta məktəb
Azərbaycan kooperasiya universitetı
Hüseynbala Əliyev küçəsi
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 800 - 950 AZN
155,882 USD
1,353 USD/m²