For Sale, New building 4 rooms apartment 200m², Şüvəlan q.

For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 200m²,  Şüvəlan q.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 200m²,  Şüvəlan q.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 200m²,  Şüvəlan q.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 200m²,  Şüvəlan q.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 200m²,  Şüvəlan q.
Category
apartment
Area
200m²
Have a license
Yes
Floor
1/1
Rooms
4
Renovated
Yes
About posting
ŞOK! QİYMƏT 50min AZN ENDİRİLDİ! ŞƏHƏRİN ƏN PRESTİJLİ ƏRAZİLƏRİNDƏ, ÇOX GÖZƏL VİLLA (BAĞ EVİ) SATIŞDADIR! BAZAR DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ! TƏLƏSİN SİZİNDƏ BELƏ GÖZƏL EVİNİZ OLSUN! Villa yerləşir Bakı şəhərinin ən prestijli məntəgələrin birində - Şüvəlan qəsəbəsində, Ziyarətgahdan 500metr aşağı; Azalın Futbol Stadionuna, 230 və 51 saylı orta məktəblərinə yaxın, avtobus dayanacağından 100metr aralı (144 və 140 saylı avtobuslar xərəkət edir) asfaltlı küçədə. Daş hasarın içinde olan torpaq sahəsi (Çı...
Amenities
elevator
parking
heating system
security
washing machine
3Washroom
Nearby places
112, 136, 146 No.
Şüvəlan qəsəbəsi
152,941 USD
765 USD/m²
Relevant postings