For Sale, New building 3 rooms apartment 105m², Elmlər m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 105m²,  Elmlər m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 105m²,  Elmlər m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 105m²,  Elmlər m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 105m²,  Elmlər m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 105m²,  Elmlər m.
Category
apartment
Area
105m²
Have a license
Yes
Floor
10/17
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Elmlər Akademiyası m/st-ın tam qarşısında premium bina “PARK ACADEMY” yaşayış kompleksində qanuni 3 otaqlı,təmirli mənzil satılır.Mətbəxlə qonaq otağının arası açılıb və genisləndirilib.Mənzilin şəhərə qarşısı alınmaz mənzərəsi var.Binada reception xidməti,7/24 mühafizə,yeraltı avtodayanacaq mövcuddur.Kompleksdə mərkəzi istimə və soyutma sistemi var. Hər mərtəbədə cəmi 2 mənzil var. Sənəd-Çıxarış(kupca) Qeyd: Bu kompleksdə təmirsiz mənzillərin kvadratı 5500 AZN ilə satılır. Xidmət Haqqı-1%
washing machine
1Washroom
Nearby places
Elmlər
3, 6, 10, 17, 18, 53, 96 No.
Ömür Dent, stomatoloji mərkəz
Zəka Adası, uşaq bağçası
176 №-li tam orta məktəb
İ.M. Seçenov adına Moskva Dövlət tibb universiteti, Bakı filialı
Hüseyn Cavid prospekti
About the Park Academy
Park Academy tikinti şirkətinə məxsus yaşayış kompleksi H. Cavid prospekti 26 ünvanında inşa edilən “Park Academy” yaşayış kompleksi unikal yerləşmə mövqeyinə malikdir. Qarşısında metronun “Elmlər Akademiyası” stansiyası, həmçinin universitetlər, məktəblər, Hüseyn Cavid parkı, Akademiya bağı və müxtəlif dövlət qurumları yerləşir.
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1250 - 1750 AZN
341,176 USD
3,235 USD/m²