For Sale, New building 3 rooms apartment 145m², Xətai m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 145m²,  Xətai m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 145m²,  Xətai m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 145m²,  Xətai m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 145m²,  Xətai m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 145m²,  Xətai m.
Category
apartment
Area
145m²
Have a license
Yes
Floor
6/7
Rooms
3
Renovated
No
About posting
QIYMETE QARAJ DAXILDIR. Ag Seher ,Yasil Ada 1 kucesiFransiz uslubunda tikilmis yeni tikilide, 7/6 145 kv 3 otaqli temirsiz menzil satilir. Sened Kupca
Amenities
2Washroom
Nearby places
Xətai
Sədərək mall - Hövsan qəsəbəsi, 10, 21, 32, 46, 175 No.
Ləman Med, klinika
Kaspi Kids, Ağ Şəhər filialı
İran məktəbi
Bakı ali neft məktəbi
Yasil Ada 1 kucesi
367,647 USD
2,529 USD/m²