For Sale, New building 2 rooms apartment 68m², M.Əcəmi m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 68m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 68m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 68m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 68m²,  M.Əcəmi m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 68m²,  M.Əcəmi m.
Category
apartment
Area
68m²
Have a license
Yes
Floor
3/16
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
Satilir 9-cu mikrorayon! İmperial Şadlıq sarayı yaxınlığı 2 otağa düzəlmə ! Bütün mərkəzi infrastruktura minimal məsafədə yerləşir Çıxarış Var ! 1% Xidmət haqqıdı
cooling system
1Washroom
Nearby places
M.Əcəmi
18, 61, 65 No.
Dent Stom, stomatoloji mərkəz
147 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
247 №-li tam orta məktəb
Mir Cəlal küç.
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 600 - 700 AZN
104,706 USD
1,529 USD/m²