For Sale, New building 3 rooms apartment 146m², Xırdalan

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 146m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 146m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 146m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 146m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 146m²,  Xırdalan
Category
apartment
Area
146m²
Have a license
No
Floor
2/16
Rooms
3
Renovated
No
About posting
Xırdalan dairəsinə,şəhərə yaxın və probkasız ərazidə, prospekt yolu üstündə 16 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində yerləşən təmirsiz, yelçəkən (skvaznoy) mənzildir. Təcili pul lazım olduğundan qiymət çox aşağı təyin edilib. Bu ərazidə təmirsiz mənzillərin 1 kv m.üçün qiyməti 1500 m.dan aşağı deyil. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar.
Amenities
elevator
parking
security
2Washroom
Nearby places
119, 135, 515, 517, 592, 596 No.
Smile dental, stomatoloji klinika
Xırdalan şəhər M.Adıgözəlov adına 4 saylı tam orta məktəb
Xırdalan dairəsinə yaxın
About the Cinar MTK
Çinar MTK-in tikinti şirkəti – Elvi Construction.
Read more
94,471 USD
647 USD/m²