For Sale, New building 4 rooms apartment 320m², Səbail r.

For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 320m²,  Səbail r.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 320m²,  Səbail r.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 320m²,  Səbail r.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 320m²,  Səbail r.
For Sale, New building 4 rooms  
      apartment 320m²,  Səbail r.
Category
apartment
Area
320m²
Have a license
Yes
Floor
3/14
Rooms
4
Renovated
Yes
About posting
İçərişəhərdə Dəniz Mənzərəli Lüks Dupleks Mənzil Satılır!Səbail rayonunun ən prestijli və tarixi ərazisində — İçərişəhərdə, Dənizkənarı Milli Parkın (Bulvarın) tam yaxınlığında, YENİ TİKİLİ binada şəhərə və dənizə möhtəşəm mənzərəsi olan geniş duplex (2 mərtəbəli) mənzil satışa çıxarılıb! Mənzilin Özəllikləri: Sahəsi: 320 kv.m Kommunal: Qaz, işıq və su daimidir. İstilik sistemi: Mərkəzidi Təmir: Yüksək keyfiyyətli tikinti materiallarından istifadə olunmaqla xüsusi zövqlə təmir edilib. Binanı...
drying machine
3Washroom
Nearby places
5, 6, 53, 88, 120, 125, 127, 149, 205 No.
Smile savers, stomatoloji klinika
Turac, uşaq bağçası
51 №-li tam orta məktəb
Həsən Seyidbəyli küç
1,261,176 USD
3,941 USD/m²