For Sale, commercial property 70m², Q.Qarayev m.

For Sale,    
      commercial property 70m²,  Q.Qarayev m.
For Sale,    
      commercial property 70m²,  Q.Qarayev m.
For Sale,    
      commercial property 70m²,  Q.Qarayev m.
For Sale,    
      commercial property 70m²,  Q.Qarayev m.
For Sale,    
      commercial property 70m²,  Q.Qarayev m.
Category
commercial property
Area
70m²
Have a license
Yes
Renovated
Yes
About posting
Avtomobil təmir yeri.2 Boksdan (arakesmesiz) ibarətdir.Təmirlidir.Sanitar qovşağı var.Su,İşıq,Qaz var. Yeri istipoldur. Boksun bir hissəsi yamadır,digəri isə podyomnik qurlaşdırılıb. Uzun müddətdir arendadadır.Qara Qarayev və Koroglu metrosuna yaxin məsafədə yerləşir.
Nearby places
Q.Qarayev
51 No.
Bona Dea, beynəlxalq tibb mərkəzi
Orbita, uşaq bağçası
3 saylı xüsusi təhsil məktəbi
Xəzər universiteti
Qara Qarayev metrosu
267,647 USD
3,824 USD/m²