For Sale, New building 2 rooms apartment 90m², İnşaatçılar m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 90m²,  İnşaatçılar m.
Category
apartment
Area
90m²
Have a license
Yes
Floor
10/11
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
EKSKLUZİV TƏKLİF!!! TƏCİLİ SATILIR!!! YENİ YASAMAL,ƏŞYALI,2 OTAQ,KUPÇALI!! İPOTEKAYA YARARLI!!! Yeni Yasamal,Yasamal Mallun yaxınlığında,11 mərtəbəli yeni tikilinin 10-cu mərtəbəsində,sahəsi 90 kv olan,2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Təbii qazı,işığı və suyu daimidir.Mənzilin ideal baxışı var.Bütün otaqlar işıq görür.Mənzilin sənədi isə KUPÇADIR!!! REAL ALICILAR ƏLAQƏ YARATSIN! ALICI ÜÇÜN OFİS XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR!!!
Amenities
elevator
parking
heating system
1Washroom
Nearby places
İnşaatçılar
194 No.
F & G Dent, stomatoloji mərkəz
Mədinə, uşaq bağçası
Aytəkin Məmmədov adına 38 №-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Dadaş Bünyadzadə
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 600 - 750 AZN
108,824 USD
1,206 USD/m²