For Sale, New building 3 rooms apartment 91m², Xırdalan

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 91m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 91m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 91m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 91m²,  Xırdalan
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 91m²,  Xırdalan
Category
apartment
Area
91m²
Have a license
Yes
Floor
12/16
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Xırdalan şəhərində, Sumqayıt şossesində, Abşeron dövlət xəstəxanasının yanında 3 otaqlı təmirli mənzil satılır, kupçası var ipotekaya yararlıdır əlavə məlumat üçün zəng vurun
Amenities
elevator
parking
security
furniture
heating system
cooling system
2Washroom
Nearby places
199, 502, 503, 504, 509, 539 No.
Stomatoloji kabinet
Bakı mühəndislik universiteti
Xırdalan ş
77,647 USD
853 USD/m²