For Sale, New building 3 rooms apartment 160m², 8 Noyabr m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 160m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 160m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 160m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 160m²,  8 Noyabr m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 160m²,  8 Noyabr m.
Category
apartment
Area
160m²
Have a license
Yes
Floor
6/17
Rooms
3
Renovated
No
About posting
Nesimi Rayonu, Tibb Unisine Yaxin, Altes Plaza Yasaysis Binasina, Yeni tikilide, 17/6 160 kv 3 otaqli temirsiz menzil satilir.
Amenities
2Washroom
Nearby places
8 Noyabr
No.
LM, klinika
Yeni nəfəs akademiyası, uşaq inkişaf mərkəzi
Heydər Əliyev adına müasir təhsil kompleksi
Azərbaycan tibb universiteti, Laboratoriya
Nesibey Yusifbeyli kucesi
226,471 USD
1,412 USD/m²