For Sale, New building 3 rooms apartment 100m², Xocəsən m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Xocəsən m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Xocəsən m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Xocəsən m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Xocəsən m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  Xocəsən m.
Category
apartment
Area
100m²
Have a license
No
Floor
6/9
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
TƏCİLİ SATILIR!!! Xocəsən yeni yaşayış kompleksində sahesi 100 kv olan 3 otaqlı, 9 mertebeli binanin 6 ci mertebesinde tam təmirli əşyalı mənzil təcili satışa çıxarılıb. Mənzil geniş, işıqlı və rahat yaşayış üçün hər bir şəraitlə təmin olunub. Binada daimi fəaliyyət göstərən lift sistemi mövcuddur. Kompleksin geniş parking sahəsi var. Bina və ətraf ərazi 24 saat təhlükəsizlik kameraları ilə nəzarətdə saxlanılır və daimi mühafizə olunur. Həyəti yaşıllıq zonaları ilə əhatə olunmuş gözəl bağ sa...
cooling system
1Washroom
Nearby places
Xocəsən
102, 130, 176, 509, 539, 596 No.
Bineqedi rn Xocesn qesebesi
52,941 USD
529 USD/m²