For Sale, New building 3 rooms apartment 90m², Bakıxanov q.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 90m²,  Bakıxanov q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 90m²,  Bakıxanov q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 90m²,  Bakıxanov q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 90m²,  Bakıxanov q.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 90m²,  Bakıxanov q.
Category
apartment
Area
90m²
Have a license
Yes
Floor
6/12
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Bakıxanov Rezidens Tam Əşyalı 3 Otaqlı Mənzil Yeni tikili (Bakıxanov Rezidens) Mərtəbə: 6 / 12 Sahə: 90 m² Otaq sayı: 3 otaq Sənəd: Çıxarış (Kupça) var İpoteka: Yararlıdır Bakıxanov qəsəbəsi, 252 nömrəli məktəblə üzbəüz. Hər bir otağın fərdi balkonu var. mənzil ortadadır Mənzil tam əşyalı vəziyyətdə satılır. Metroya 10 dəqiqəlik məsafə. Mühafizə olunan həyət və qapalı qaraj. Bazar, market və məktəb binanın tam yaxınlığındadır. Geniş, işıqlı mənzil və mehriban qonşular. Real alıcıya endirim olac...
drying machine
1Washroom
Nearby places
24, 55, 57, 76, 105, 185, 186, 208 No.
Viva dent, Stomatoloji kabinet
284 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
Bakı, Bakıxanov Rezidens
About the Bakıxanov Rezidens 1
Bakıxanov qəsəbəsinin mərkəzində yerləşən 5 bloklu çoxmərtəbəli yaşayış kompleksidir. Burada nəzərdə tutulmuş daimi su, qaz, elektrik enerjisi təchizatı, avtomobillər üçün yeraltı qaraj, uşaqların və böyüklərin istirahəti üçün düşünülmüş həyət, binanın birinci mərtəbəsində və yaxınlıqda yerləşən ticarət və iaşə obyektləri, binanın və həyətin daimi təmizliyi və mühafizə olunması – təklif etdiyimiz yaşayış komplekslərinin fərqləndirici cəhətləridir.
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 750 - 950 AZN
164,118 USD
1,824 USD/m²