For Sale, Old building 3 rooms apartment 80m², 28 May m.

For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  28 May m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  28 May m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  28 May m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  28 May m.
For Sale, Old building 3 rooms  
      apartment 80m²,  28 May m.
Category
apartment
Area
80m²
Have a license
Yes
Floor
2/4
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
28 may metrosuna 10 dəqiqəlik məsafədə,Amerika Səfirliyin yaxınlığında,Yeni təmirdən çıxmış 2 otağdan 3 otağa düzəlmə mənzil satılır.Mənzilin lahiyəsi stalinkadır.Çıxarış(kupça)var.Sənədləri hamsı qaydasındadır. Mənzil infrastuktur cəhətdən əla yerdə yerlşir.Ətrafda bütün iaşə obyektlər mövcudur.Ətraflı məlumat üçün və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR.
Amenities
1Washroom
Nearby places
28 May
5, 11, 27 No.
Uroloji mərkəz, klinika
111 saylı uşaq bağçası
268 №-li xüsusi məktəb
Bakı slavyan universiteti
Azadlığ Prospekti
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1000 - 1500 AZN
158,235 USD
1,971 USD/m²