For Sale, New building 3 rooms apartment 100m², İnşaatçılar m.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  İnşaatçılar m.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 100m²,  İnşaatçılar m.
Category
apartment
Area
100m²
Have a license
Yes
Floor
6/10
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
İnşaatçılar M\ST,Qələbə Dairəsi Və Yasamal Parkı Yaxınlığında Yeni Tikili Binada Ümumi Sahəsi 100 KV 3 Otaqlı Yaxşı Təmirli Mənzil Satılır.Sənədi ÇIXARIŞ.Mənzilin Yaxınlığında İaşə,Ticarət Obyektləri,Aptek,Mağaza Və S.Yerləşir.Qaz,İsti\Soyuq Su,İşıq,İnternet Daimidir. Ətraflı Məlumat Və Digər Mənzillər Üçün Əlaqə Saxlaya Bilərsiz. Şirkətin Xidmət Haqqı(Alıcı Tərəfdən) - 1%
Amenities
2Washroom
Nearby places
İnşaatçılar
17 No.
Panda, zoomağaza
ORCHİDS, uşaq bağçası
Avropa Azərbaycan Məktəbi, təhsil kompleksi
Azərbaycan Dövlət mədəniyyət və incəsənət universiteti
Zahid Xəlilov Küçəsi
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 1250 - 2250 AZN
167,647 USD
1,676 USD/m²