For Sale, Old building 2 rooms apartment 60m², Əhmədli m.

For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
For Sale, Old building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Əhmədli m.
Category
apartment
Area
60m²
Have a license
Yes
Floor
1/9
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
İpotekaya yararlıdır.! Əhmədli metrosu,Sarayevo küçəsi,Bakı k.t-nın Turan klinikasının yaxınlığında 9 mərtəbəli Kiyev layihəli binanın 1-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 55 kv.m. olan yaxşı təmirli qanuni 2 otaqlı mənzil satılır.Sənədləri qaydasındadır,çıxarış(kupça)var.Su, işığ,qaz,lift,internet daimidir.Sanitar qovşaq mənzildə ayrı-ayrıdır, təmirlidir.Mənzildə Kombi istilik sistemidir,mərkəzi istilik sistemindən ayrılıb.Mənzil orta blokda yerləşir,yelçəkəndir(skvaznoydur).Bina infrastruktur baxımd...
cooling system
2Washroom
Nearby places
Əhmədli
40, 46 No.
Turan, klinika
223 saylı uşaq bağçası
Ayaz Məhərrəmov adına 95 №-li tam orta məktəb
Əhmədli m.Sarayevo küç.
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 500 - 600 AZN
88,235 USD
1,471 USD/m²