For Sale, New building 3 rooms apartment 75m², Yasamal r.

For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  Yasamal r.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  Yasamal r.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  Yasamal r.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  Yasamal r.
For Sale, New building 3 rooms  
      apartment 75m²,  Yasamal r.
Category
apartment
Area
75m²
Have a license
Yes
Floor
7/9
Rooms
3
Renovated
Yes
About posting
Yasamal rayonu, Mida yaşayış kompleksində Qanuni 3 Otağlı tam təmirli mənzil satışa çıxmışdır. Sahəsi: 75 kv.m Mərtəbə: 7/9 Sənəd: Kupça(ipotekaya yararlı) Tam ideal təmirlidir. Yaxınlıqda Məktəb, baxça, marketlər, avtobus dayanacaqları və bir çox iaşə obyektləri mövcuddur. Əlavə məlumat və baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərisiniz. Ofiss haqqı 1%
drying machine
2Washroom
Nearby places
No.
Stomatoloq kabineti
10 saylı uşaq bağçası
161 №-li tam orta məktəb
Bakı dövlət universiteti, tələbə yataqxanası
Müstəqillik küç
About the Mida Yasamal
Azərbaycan Respublikasının Mənzil İnşaatı Dövlət Agentliyinin ilk layihəsi olan Yasamal Yaşayış Kompleksi xarici dairəvi avtomobil yolunun kənarında (Qanlı Gölün şimal hissəsində) yerləşir. Yaşayış kompleksinin ümumi sahəsi 11,6 hektar təşkil edir. Kompleksdə mənzillər ilə yanaşı 2 mərtəbəli 240 yerlik uşaq bağçası və 3 mərtəbəli 960 şagird yerlik orta təhsil məktəbi istifadəyə verilmişdir. Həmçinin, insanların rahat istirahəti üçün geniş həyətlər, yaşıllıq zonaları və uşaqlar üçün oyun meydançaları istifadəyə verilmişdir.
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 900 - 1400 AZN
126,471 USD
1,676 USD/m²