Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 64m², Xırdalan

Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 64m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 64m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 64m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 64m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 64m²,  Xırdalan
Kateqoriya
mənzil
Sahə
64m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
6/16
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
🏡ARZUSUNDA OLANLARA QİSMƏT OLSUN🏡 📍Ünvan : Xirdalanda Gozel binalarin birinde Kristal 1 de Əla Təmirli Qanuni 2 otaqli menzil Satilir Menzil Tam Əşyalı Satilir ▪️Növ : Yeni Tikili ▪️Otaq : Qanuni 2 otaq ▪️Sahə : 64 ▪️Təmir : Əla Təmirli ▪️Sənəd : Kupça (Çıxarış) Qiymət : 123.000 Azn 💥 Qeyd: Əla Təmirlidir, Ərazinin ən yaxşı binalardan biridir, istilik sistemi kombidir, qaz işıq su daimidir, Sənədlər qaydasındadır, və yeraltı avtodayanacagi var. Həmçinin geniş həyəti mövcuddur, ətraflı məluma...
Qabyuyan maşın
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
119, 135, 515, 517, 523, 535, 592, 596 nömrəli
Ağ diş, stomatoloji mərkəz
Xırdalan şəhər M.Adıgözəlov adına 4 saylı tam orta məktəb
Heydər Əliyev p
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 400 - 500 AZN arasında dəyişir.
122,000 AZN
1,900 AZN/m²