Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 90m², Lökbatan q.

Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Lökbatan q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Lökbatan q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Lökbatan q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Lökbatan q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Lökbatan q.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
90m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
2/9
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Mənzil Qaradağ r, Lökbatan qəsəbəsində olan 19 Saylı poliknikanın və Heydər Əliyev Parkının yaxınlığında yerləşir. 9\2-si radnoy 2 otaq yaxşı təmirli və qismən əşyalı, sənəd kupça Real müştərilə qiymətdə razılaşma olacaq Ofis haqqı 1%
Xüsusiyyətlər
Lift
Mebel
Parkinq
İstilik sistemi
Paltaryuyan maşın
Təhlükəsizlik
2Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
111 nömrəli
№18 saylı uşaq bağçası
Neftçi Qurban adına 288 №-li tam orta məktəb
ş.orucov küç
140,000 AZN
1,550 AZN/m²