Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 185m², Xətai m.

Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 185m²,  Xətai m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 185m²,  Xətai m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 185m²,  Xətai m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 185m²,  Xətai m.
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı  
      mənzil 185m²,  Xətai m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
185m²
Çıxarış
Xeyr
Mərtəbə
5/20
Otaq
4
Təmirli
Xeyr
Elan haqqında
Ag Seher , Hundur Mertebeli Binada, Yeni Tikilide, 20/5 185 kv 4 otaqli temirsiz menzil satilir.
Xüsusiyyətlər
2Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Xətai
Sədərək mall - Hövsan qəsəbəsi, 10, 21, 32, 46, 175 nömrəli
Ləman Med, klinika
Kaspi Kids, Ağ Şəhər filialı
İran məktəbi
Bakı ali neft məktəbi
Merkezi Bulvar kucesi
815,000 AZN
4,400 AZN/m²