Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 102m², Xırdalan

Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 102m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 102m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 102m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 102m²,  Xırdalan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 102m²,  Xırdalan
Kateqoriya
mənzil
Sahə
102m²
Çıxarış
Xeyr
Mərtəbə
2/16
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Xırdalan şəhərində,at heykəlinin yanında, sürət qatarına yaxın 3 otaqlı mənzil satılır, təmirlidir, kupçası veriləcək , əlavə məlumat üçün zəng vurun
Xüsusiyyətlər
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
535 nömrəli
32 inci, stomatoloji klinika
Xırdalan şəhər M.Adıgözəlov adına 4 saylı tam orta məktəb
Heydər ƏLİYEV prospekti
138,000 AZN
1,350 AZN/m²