Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 90m², Azadlıq m.

Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Azadlıq m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Azadlıq m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Azadlıq m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Azadlıq m.
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı  
      mənzil 90m²,  Azadlıq m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
90m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
6/9
Otaq
3
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
 Binəqədi rayonu.  8-ci mikrorayon.  Azadlıq metrosunun yaxınlığı.  Leninqrad layihəli bina.  Əla təmirli mənzil.  9/6 mərtəbə.  Abad fantanı olan məhlə.  Orta blok.  Yelçəkən mənzil(skvaznoy).  Ümumi sahəsi 90 kv.m.  Mərkəzi istilik sistemi.  Sənədi şıxarış.  İpotekaya yararlı.  Firmanın xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1 %.
Soyutma sistemi
2Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Azadlıq
6, 88, 88A, 202 nömrəli
Stomotoloji klinika
177 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
135 saylı tam orta məktəb
Bakı Turizm Peşə Məktəbi
C.Xəndan küçəsi
Kirayə dəyəri
Bu ərazidə oxşar mənzillərin kirayəsi 650 - 850 AZN arasında dəyişir.
239,000 AZN
2,650 AZN/m²