Satılır, Köhnə tikili binada 10 otaqlı mənzil 390m², Sahil m.

Satılır, Köhnə tikili binada 10 otaqlı  
      mənzil 390m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 10 otaqlı  
      mənzil 390m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 10 otaqlı  
      mənzil 390m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 10 otaqlı  
      mənzil 390m²,  Sahil m.
Satılır, Köhnə tikili binada 10 otaqlı  
      mənzil 390m²,  Sahil m.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
390m²
Çıxarış
Bəli
Mərtəbə
2/4
Otaq
10
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
Şəhərin ən mərkəzində, Sahil metrosunun, Bulvardakı saat qülləsinin və keçmiş Lenin muzeyinin arxasında, dövlət tərəfindən qorunan, əsas küçəyə çıxışı olan tarixi arxitektur 4 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşən, 7 metrəyə yaxın hündür tavanlı, 3 balkonlu, 10 otaqlı, 390 m2-lik (254 m2 sənədlə + 96+40 m2 əlavəsi) mənzil satılır. 7 metrəyə yaxın hündürlüyü olan mənzil Bakıda çox azdır və nadir hallarda satışa çıxır. Qiymət: 3 900 000 AZN. Mənzili alan şəxs, mənzili obyekt kimidə istifadə...
Xüsusiyyətlər
Mebel
Parkinq
İstilik sistemi
Paltaryuyan maşın
Soyutma sistemi
Təhlükəsizlik
3Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
Sahil
Е1, Sədərək mall - Hövsan qəsəbəsi, 5, 10, 18, 88, 125, 127, 149 nömrəli
Beauttech, Targovıy filialı
130 saylı uşaq bağçası
1 №-li tam orta məktəb
Azərbaycan dövlət pedaqoji universiteti
Səməd Vurğun küc
3,900,000 AZN
10,000 AZN/m²